Київський Патріархат: офіційний сайт

 

КАТЕГОРІЇ НОВИН

Офіційні новини

Структура Церкви

Міжцерковні стосунки

Церква і суспільство

Освіта

Духовне читання

Сервер

КАЛЕНДАР

«    Грудень 2007    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

На Говерлі встановили Вифлеємський вогонь Огляд ЗМІ

На найвищій вершині Українських Карпат – г. Говерла (2061 м.) – члени Івано-Франківської та Львівської обласних організацій Пласту – Національної Скаутської Організації України встановили Вифлеємський вогонь миру. Про це повідомляє телеканал «1+1».
 
Сприяння в проведенні заходу надали головне управління туризму і культури Івано-Франківської облдержадміністрації та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.
 
Супровід та сходження учасників акції 23 осіб представників Пласту та ЗМІ забезпечило Головне управління туризму і культури Івано-Франківської облдержадміністрації через Верховинський контрольно-рятувальний загін.
 
Встановлюючи лампадку з вогнем з далекого Вифлеєма, учасники сходження висловили впевненість, що його тепло і проміння з найвищої вершини України огорне всю Україну.
 

Вперше Вифлеємський вогонь миру на г. Говерлі було встановлено в 2006 р.

 

 

Джерело: RISU.

 
Шановний гість. Ви увійшли на портал як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо вам пройти реєстрацію, або ж увійти використовуючи свої логін та пароль.

 

Звернення з приводу роковин Голодомору 1932-33 років

НАШІ
ПРОЕКТИ

Архиєпископ Димитрій (Рудюк).Мати церков руських

900-річчя Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря

ПОШУК


ВХІД

Логін
Пароль
 
Реєстрація на порталі
Забули пароль?

CтартоваВ закладки

СТАТИСТИКА

ПІДПИСКА

Введіть ваш e-mail:

© 2006 Прес-центр Київської Патріархії