Monday, 21 May 2012
УПЦ Київський Патріархат
   
Text Size
Official website of the Ukrainian Orthodox Church – Kyiv Patriarchate (UOC-KP)
  • Українська
  • Русский
  • English

Депутати сприяють

 

Волинська обласна рада підтримала звернення Всеукраїнської Ради Церков (ВРЦ) до Президента України щодо тарифів на житлово-комунальні послуги для релігійних організацій. Проект рішення ініціював депутат облради, голова інформаційно-видавничого центру нашої єпархії протоієрей Віталій Собко. Раніше цей документ схвалила постійна комісія облради з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, ЗМІ.

У зверненні ВРЦ зокрема зазначено, що релігійні організації України опинилися у вкрай несприятливих обставинах у зв’язку зі скасуванням Урядом тарифів на житлово-комунальні послуги на рівні, як для населення. Ще раніше, на початку цього року, тарифи на електроенергію були збільшені для церковних спільнот на 30 % шляхом диференціації цін для населення, подібним чином зросла і ціна на природний газ.

В результаті цих рішень Церкви та релігійні організації були поставлені на один рівень з комерційними структурами – суб’єктами підприємницької діяльності, що повністю ігнорує їх неприбутковий статус та обсяг здійснюваної у суспільстві соціальної роботи.

Тому Рада Церков просить Президента України доручити Кабінету Міністрів розробити та ухвалити зміни до постанов, повернувши порядок, що існував дотепер, і прирівняти житлово-комунальні тарифи для потреб релігійних організацій (окрім виробничої діяльності) до нижнього рівня диференційованих цін, які затверджуються для населення, а також не застосовувати при цьому обмежень щодо обсягу споживання цих послуг.

 

 

Церква.info
за матеріалами Прес-служби Волинської єпархії

Tags: єпархіальні вісті | Церква–держава

Пошук

Останні новини

На Дніпропетровщині постане ще один храм
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian...

Готель для паломників
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian...