Monday, 21 May 2012
УПЦ Київський Патріархат
   
Text Size
Official website of the Ukrainian Orthodox Church – Kyiv Patriarchate (UOC-KP)
  • Українська
  • Русский
  • English

Патріарше богослужіння у неділю після Богоявлення

У неділю, 22 січня 2012 року, Православна Церква молитовно вшановує пам’ять мч. Полієвкта (259), прор. Самея (Х ст. до Р. Х.), свт. Петра, єп. Севастії Вірменської (ІV), прп. Євстратія, чудотворця (ІХ), свт. Филипа, митр. Московського і всієї Руси, чудотворця (1569).

Напередодні, 21 грудня, у суботу ввечері, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні митрополита Львівського і Сокальського Димитрія та соборного духовенства відслужив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі.

Наступного дня, 22 грудня, в неділю, Святійший Патріарх Філарет звершував ранню (о 7:00) Божественну літургію. Його Святості співслужили єпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній, ректор КПБА та єпископ Богуславський Євстратій, голова інформаційного управління, а також прот. Олександр Трофимлюк, проректор КПБА, та соборне духовенство.

На малому вході Патріарх Філарет нагородив першого проректора КПБА протоієрея Олександра Трофимлюка – правом носіння митри.

На завершення з нагоди державного свята - Дня Соборності і Свободи - був відслужений подячний молебень.

Другу, пізню (о 10:00) Божественну літургію з благословення Патрфарха Філарета звершив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у співслужінні архієпископа Білгородського і Обоянського Іоасафа та соборного кліру.

Того ж дня ввечері підчас вечірнього богослужіння у Свято-Володимирському соборі Патріарх Філарет разом із архієпископом Білгородським і Обоянським Іоасафом та соборним духовенством читав акафіст Покрову Пресвятої Богородиці.

Андрій ГОЛОВКОВ, кореспондент «Церква.info»
Свято-Володимирський кафедральний патріарший собор

Tags: богослужіння | Патріарх

Пошук

Останні новини

На Дніпропетровщині постане ще один храм
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian...

Готель для паломників
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian...