Постанови Архієрейського собору Української Православної Церкви Київського Патріархату від 27 грудня 2019 р.

ПОСТАНОВИ

АРХІЄРЕЙСЬКОГО СОБОРУ

УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

від 27 грудня 2019 р.

Архієрейський собор під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України обговорив ситуацію, яка складається в українському православ’ї на кінець 2019 р. і прийняв наступні рішення.

  1. Обрати єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським архімандрита Варсонофія (Качана) клірика Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату і звершити єпископську хіротонію в місті Києві 29 грудня 2019 р. у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі.
  2. Обрати єпископом Чернівецьким і Буковинським архімандрита Никона (Шинкарюка) клірика Чернівецької єпархії УПЦ Київського Патріархату і звершити єпископську хіротонію в місті Києві у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі у призначений Патріархом Філаретом день.
  3. Обрати єпископом Одеським і Балтським ієромонаха Никона (Граблюка) і звершити єпископську хіротонію в місті Києві у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі у призначений Патріархом Філаретом день.
  4. Архієрейський собор дякує українській громадськості за підтримку Київського Патріархату на Форумі української громадськості «На захист Київського Патріархату» і просить й надалі підтримувати нашу Українську Православну Церкву, яка дійсно є незалежною Помісною Православною Церквою і не служить інтересам ні Московської, ні Константинопольської Церков, а своїй незалежній Церкві та українському народу.
  5. Архієрейський собор поздоровляє з наступаючим Новим 2020 роком всіх християн України і весь український народ і бажає від Господа справедливого миру, цілісності української території і всякого благополуччя. А насамперед дякує Всемилостивому Богу за всі Його благодіяння для нас, грішних.

 

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ + ФІЛАРЕТ

МИТРОПОЛИТ БІЛГОРОДСЬКИЙ І ОБОЯНСЬКИЙ + ІОАСАФ

ЄПИСКОП ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ + ІЛЛЯ

ЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВСЬКИЙ І БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ + АНДРІЙ

ЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ + НИКОДИМ

ЄПИСКОП ДНІПРОВСЬКИЙ І КРИВОРІЗЬКИЙ + ДАНИЇЛ