Журнали засідання Священного Синоду 22 січня 2014 р.

22 січня 2014 року під головуванням Святійшого Патріарха Філарета відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

 

ЖУРНАЛ № 1

ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

від 22 січня 2014 року під головуванням
Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА

 

СЛУХАЛИ:

Річні звіти єпархій Київського Патріархату: Київської, Переяслав-Хмельницької, Львівської, Білгородської, Черкаської, Донецької, Рівненської, Чернігівської, Дніпропетровської, Вінницької, Хмельницької, Одеської, Кримської, Волинської, Миколаївської, Івано-Франківської, Луганської, Харківської, Дрогобицької, Херсонської, Коломийської, Запорізької.

УХВАЛИЛИ:

Взяти до відома із зауваженнями річні звіти Київської, Переяслав-Хмельницької, Львівської, Білгородської, Черкаської, Донецької, Рівненської, Чернігівської, Дніпропетровської, Вінницької, Хмельницької, Одеської, Кримської, Волинської, Миколаївської, Івано-Франківської, Луганської, Харківської, Дрогобицької, Херсонської, Коломийської, Запорізької єпархій Київського Патріархату.

 

ЖУРНАЛ № 2

МАЛИ МІРКУВАННЯ:

Про суспільну ситуацію в Україні та загострення політичного протистояння.

УХВАЛИЛИ:

1. Звернутися до всеукраїнської пастви і всіх віруючих із закликом продовжувати молитви про мир в Україні і збереження нашої держави від міжусобиць.

2. Благословити у всіх храмах Київського Патріархату під час богослужіння виголошувати на потрійній ектенії після прохання про Богом бережену Україну нашу додаткові прохання, а також у визначений священиком час підносити особливу молитву за Україну, затвердивши запропоновані тексти додаткового прохання і молитви (додаються).

3. Підтримати Заяву Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета від 21 січня 2014 р. з приводу останніх суспільних подій «Пам’ятайте про особисту відповідальність!» та констатувати, що вона повністю відображає позицію УПЦ Київського Патріархату з цього питання.

 

ЖУРНАЛ № 3

МАЛИ МІРКУВАННЯ:

Про відзначення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета церковною нагородою – з нагоди ювілею 85-ліття від дня народження.

УХВАЛИЛИ:

Від імені всієї повноти Української Православної Церкви Київського Патріархату – єпископату, духовенства, чернецтва і мирян – висловити сердечну синівську подяку Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за багатолітню невтомну, самовіддану і плідну працю в розбудові Помісної Української Православної Церкви та просити Його Святість як знак поваги прийняти орден святого апостола і євангелиста Іоана Богослова за номером один.

*при голосуванні Святійший Патріарх утримався, а пізніше зробив заяву про неможливість приймати нагороди в час суспільної кризи

 

ЖУРНАЛ №4

СЛУХАЛИ:

Прохання преосвященного Якова, архієпископа Дрогобицького і Самбірського, про внесення змін до статуту Дрогобицько-Самбірської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату у зв’язку зі зміною юридичної адреси єпархіального управління.

УХВАЛИЛИ:

У зв’язку зі зміною юридичної адреси єпархіального управління Дрогобицько-Самбірської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату внести та зареєструвати у встановленому порядку відповідні зміни до Статуту вказаної єпархії, визначивши нову юридичну адресу єпархіального управління: вул. Богдана Лепкого, 17/1, Дрогобич, Львівська область, 79100, Україна.

ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ ФІЛАРЕТ

МИТРОПОЛИТ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ ЕПІФАНІЙ

МИТРОПОЛИТ ЛЬВІВСЬКИЙ І СОКАЛЬСЬКИЙ ДИМИТРІЙ

МИТРОПОЛИТ БІЛГОРОДСЬКИЙ І ОБОЯНСЬКИЙ ІОАСАФ

МИТРОПОЛИТ ЧЕРКАСЬКИЙ І ЧИГИРИНСЬКИЙ ІОАН

АРХІЄПИСКОП ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ

АРХІЄПИСКОП РІВНЕНСЬКИЙ І ОСТРОЗЬКИЙ ІЛАРІОН

АРХІЄПИСКОП ЧЕРНІГІВСЬКИЙ І НІЖИНСЬКИЙ ЄВСТРАТІЙ

МИТРОПОЛИТ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ І БУКОВИНСЬКИЙ ДАНИЛО

ЄПИСКОП ВІННИЦЬКИЙ І БРАЦЛАВСЬКИЙ МИХАЇЛ

ЄПИСКОП ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ І КРИВОРІЗЬКИЙ СИМЕОН

{gallery}2014/01/synod{/gallery}

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини