Журнали засідання Священного Синоду 23 січня 2012 р.

23 січня 2012 р. під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулося засідання Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату.

ЖУРНАЛ № 1

ЗАСІДАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

від 23 січня 2012 року під головуванням Святійшого Патріарха
Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА

МАЛИ МІРКУВАННЯ:

Про стан справ у Рівненській єпархії.

УХВАЛИЛИ:

1. Звільнити за станом здоров’я преосвященного Євсевія, митрополита Рівненського і Острозького, від керівництва Рівненською єпархією та почислити його на спокій.

У зв’язку з цим звільнити преосвященного митрополита Євсевія з числа постійних членів Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Подякувати преосвященному митрополиту Євсевію за сумлінне служіння та понесені труди, відзначивши його працю церковним орденом.

2. Призначити єпископом Рівненським і Острозьким преосвященного Іларіона, єпископа Чернігівського і Ніжинського, звільнивши його від керівництва Чернігівською єпархією.

У зв’язку з цим призначити преосвященного Іларіона, єпископа Рівненського і Острозького, постійним членом Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату з піднесенням його до сану архієпископа.


ЖУРНАЛ № 2

СЛУХАЛИ:

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про призначення керуючого Чернігівською єпархією.

УХВАЛИЛИ:

Призначити єпископом Чернігівським і Ніжинським, керуючим Чернігівською єпархією, преосвященного Євстратія, єпископа Богуславського, вікарія Київської єпархії, з піднесенням його до сану архієпископа.

ЖУРНАЛ № 3

СЛУХАЛИ:

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про призначення вікарного єпископа Волинської єпархії.

УХВАЛИЛИ:

Призначити єпископом Володимир-Волинським, вікарієм Волинської єпархії, преосвященного Матфея, єпископа Дрогобицького і Самбірського, звільнивши його від керування Дрогобицько-Самбірською єпархією.

ЖУРНАЛ № 4

СЛУХАЛИ:

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про призначення вікарного єпископа Львівської єпархії.

УХВАЛИЛИ:

Призначити єпископом Городоцьким, вікарієм Львівської єпархії, намісника монастиря святителя Іоана Золотоустого Львівської єпархії ієромонаха Юліана (Гаталу), – після його архієрейської хіротонії. Хіротонію ієромонаха Юліана (Гатала) звершити у м. Києві.

ЖУРНАЛ № 5

СЛУХАЛИ:

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про призначення керуючого Дрогобицько-Самбірською єпархією.

УХВАЛИЛИ:

Єпископом Дрогобицьким і Самбірським призначити преосвященного Михаїла, єпископа Дубенського, вікарія Рівненської єпархії, звільнивши його від тимчасового керування Рівненською єпархією.

ЖУРНАЛ № 6

СЛУХАЛИ:

Пропозицію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про призначення тимчасового члена Священного Синоду на 2012 рік – у зв’язку з призначенням преосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, постійним членом Священного Синоду.

УХВАЛИЛИ:

Замість призначеного постійним членом Священного Синоду преосвященного Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького, тимчасовим членом Священного Синоду на 2012 р. призначити преосвященного Ізяслава, архієпископа Житомирського і Овруцького.

ЖУРНАЛ № 7

СЛУХАЛИ:

Річні звіти єпархій Київського Патріархату.

ДОВІДКА:

До 23 січня 2012 р. в Київську Патріархію подано річні звіти наступних єпархій: Білгородської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Коломийської, Кримської, Львівської, Переяслав-Хмельницької, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Чернівецько-Буковинської, Чернігівської.

УХВАЛИЛИ:

1. Прийняти до відома із зауваженнями річні звіти єпархій Київського Патріархату – Білгородської, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Коломийської, Кримської, Львівської, Переяслав-Хмельницької, Рівненської, Харківської, Хмельницької, Чернівецько-Буковинської, Чернігівської.

2. Звернути увагу преосвященних архієреїв на їхній обов’язок до 1 лютого подавати повний річний звіт про життя єпархії, діяльність правлячого архієрея, а також фінансовий звіт за визначеними формами.

ЖУРНАЛ № 8

СЛУХАЛИ:

Прохання преосвященного Симеона, єпископа Дніпропетровського і Криворізького, про відкриття у Дніпропетровській єпархії Свято-Благовіщенського жіночого монастиря за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Моторна, 204-в.

УХВАЛИЛИ:

Благословити відкриття у Дніпропетровській єпархії Свято-Благовіщенського жіночого монастиря за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Моторна, 204-в.

ЖУРНАЛ № 9

СЛУХАЛИ:

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про необхідність внесення змін до типового статуту єпархіального управління єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату – у зв’язку зі змінами, які відбулися у державному законодавстві України, та викликаними цим вимогами.

УХВАЛИЛИ:

Затвердити запропонований проект змін до типового статуту єпархіального управління єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Подати до відповідного державного органу України документи про внесення належних змін до зареєстрованих статутів єпархіальних управлінь єпархій Української Православної Церкви Київського Патріархату.

ЖУРНАЛ № 10

СЛУХАЛИ:

Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про звернення з висловленням занепокоєння практикою застосування Закону України «Про захист персональних даних», окремі положення якого змушують релігійні організації виконувати невластиві для них функції зі збору та передачі персональних даних.

УХВАЛИЛИ:

1. Висловити занепокоєння практикою застосування Закону України «Про захист персональних даних», окремі положення якого змушують релігійні організації виконувати невластиві для них функції зі збору та передачі персональних даних.

2. Доручити Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету від імені Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату звернутися до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради та народних депутатів України, а також до інших належних посадових осіб держави з проханням внести до Закону України «Про захист персональних даних» зміни, якими би виключалося виконання релігійними організаціями невластивих для них функцій зі збору та передачі персональних даних.
 
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ ФІЛАРЕТ

МИТРОПОЛИТ ЛЬВІВСЬКИЙ І СОКАЛЬСЬКИЙ ДИМИТРІЙ

МИТРОПОЛИТ РІВНЕНСЬКИЙ І ОСТРОЗЬКИЙ ЄВСЕВІЙ

АРХІЄПИСКОП МИКОЛАЇВСЬКИЙ І БОГОЯВЛЕНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР

АРХІЄПИСКОП БІЛГОРОДСЬКИЙ І ОБОЯНСЬКИЙ ІОАСАФ

АРХІЄПИСКОП ДОНЕЦЬКИЙ І МАРІУПОЛЬСЬКИЙ СЕРГІЙ

АРХІЄПИСКОП ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ І ГАЛИЦЬКИЙ ІОАСАФ

ЄПИСКОП ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ І БОРИСПІЛЬСЬКИЙ ЕПІФАНІЙ

ЄПИСКОП ХАРКІВСЬКИЙ І БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛАВРЕНТІЙ

ЄПИСКОП ЧЕРНІГІВСЬКИЙ І НІЖИНСЬКИЙ ІЛАРІОН

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини