Nykon
Єпископ Чернiгiвський i Нiжинський НИКОН (в миру Калембер Володимир Максимович) народився 23 вересня 1958 року в селi Черняхiв Острозького району Рiвненської областi . У 1975 р. закiнчив Могилянську середню школу. З 1980 по 1985 рр. навчався у Рiвненському державному педагогiчному iнститутi на фiлологiчному факультеті. У 1991-1994 рр. –навчання в Київськiй Духовнiй Семiнарiї. 21 листопада 1993 р. рукопложений у сан диякона в храмi св. Iоана Богослова. 23 січня 1994 р. рукоположений на священика у Володимирському кафедральному соборi. 10 квітня 1997 р. у Свято-Михайлiвському чоловiчому монастирi був пострижений у монашество з iменем Никона. 12 жовтня 1997 р. хiротонiсований на єпископа Кiцманського i Заставнiвського за Божественною лiтургiєю у Володимирському кафедральному соборi мiста Києва та призначений керуючим Кiцманською єпархiєю. 25 січня 1999 р. призначається єпископом Чернiгiвським i Нiжинським, керуючим Чернiгiвською єпархiєю. Раптово спочив у Бозі після перенесеного інсульту 18 вересня 2002 року. Похований на території храму святих мучеників князя Михаїла і боярина Федора м. Чернігова 22 вересня 2002 р.
B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини