Izjaslav

Архиєпископ Житомирський і Овруцький ІЗЯСЛАВ (в миру Карга Юрій Анатолійович) народився 31 липня 1949 року в місті Києві. У 1990 р. закінчив Київський Політехнічний інститут. 1994 року закінчив Київську Духовну Семінарію, а 2006 р. – Київську Духовну Академію. У 1991 р. пострижений у ченці. 1 серпня 1992 р. рукоположений у сан ієродиякона митрополитом Філаретом (Денисенко). 15 листопада 1992 р. рукоположений в сан ієромонаха. 31 грудня 1993 року призначається намісником Св.-Феодосієвського монастиря м. Києва. 16 липня 1996 р. призначається єпископом Житомирським і Овруцьким, керуючим Житомирською єпархією Української Православної Церкви Ки­ївського Патріархату. 9 грудня 2002 р. підноситься до сану архиєпископа. Удостоєний вищих церковних нагород: Ордену Христа Спасителя (23.01.2004 р.), Ордену Святого Архистратига Божого Михаїла (1999 р.), Ордену святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня (1999 р.) та Ордену Юрія Переможця (14.12.2006 р.).

B1 2ea431fc043b86080bdadb15edec723d4942013b7cf40c2dd0574cd45f0dc001
B2 788316bf3690e18b26de7499a256808036321480d764decee21355b38eed5f8d
B3 aca999ee49f750f3b9bf83748547d1da859a37d673b52fe27f80beddaef9ee78

Дякуємо! Тепер ви підписані на наші новини