Патріарх Філарет провів зустріч із Послом В’єтнаму в Україні

12 листопада 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом В’єтнаму в Україні Нгуєн Хоан Тхань.

Під час зустрічі відбулося тепле спілкування Патріарха з паном Послом, за яким обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес. Зокрема, мова йшла про ситуацію із поширенням пандемії коронавірусу в Україні та в світі, про питання утвердження духовності і моралі в світі.

Посол В’єтнаму пан Нгуєн Хоан Тхань привітав Святійшого Патріарха Філарета з 55-річчям архіпастирського служіння на Київській кафедрі та 26-ю річницею інтронізації на Патріарше служіння, які Патріарх Філарет відзначив у цьому році.

Патріарх Філарет наголосив на важливості існування добрих дипломатичних відносин між Україною і В’єтнамом та привітав пана Посла із 55-річчям заснування спільноти україно-в’єтнамської дружби.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав митрополита Димитрія (Рудюка) з ювілеєм

14.11.2021
13 листопада 2021 року митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Православна Церква України) відзначив 50-ту річницю від Дня народження. З нагоди ювілею Святійший Патріарх Філарет надіслав митрополиту Димитрію вітальний адрес.  Поділитися дописом: