Святійший Патріарх Філарет привітав Д. О. Разумкова з обранням Головою Верховної Ради України

Голові Верховної Ради України

Разумкову Дмитру Олександровичу

Вельмишановний Дмитре Олександровичу!

 

Прийміть найщиріші вітання із обранням Вас на відповідальну посаду Голови Верховної Ради України.

На Верховну Раду дев’ятого скликання покладено багато важливих завдань, рівень відповідальності та очікувань суспільства ще більший. Перед вами низка викликів та завдань – зміцнення національної безпеки та оборони, відновити довіру державних інститутів України, запустити законодавчі механізми економічного розвитку країни, очистити владу від корупції.

Переконаний, що Вам вистачить сил і мудрості достойно виконувати покладені на Вас функції Глави Парламенту, щоб зробити Україну процвітаючою країною та вирішити питання, які стоять перед державою в різноманітних соціальних та економічних питаннях.

Сподіваюся на плодотворну співпрацю та бажаю Вам міцного здоров’я, щедрої помочі Божої у Вашому високому і відповідальному служінні на благо українського народу.

Також хочу привітати депутатів Верховної Ради України з початком їхньої праці. Нехай Милостивий Господь допомагає вам у добрих справах і починаннях, подасть мудрість для вирішення важливих справ на благо української держави.

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою

ФІЛАРЕТ
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет привітав О. В. Гончарука з обранням Прем'єр-міністром України

30.08.2019
Прем’єр-міністру України Гончаруку  Олексію Валерійовичу Вельмишановний Олексію Валерійовичу!   Прийміть найщиріші вітання із обранням Вас на відповідальну посаду Прем’єр-міністра України. Висловлюю тверде сподівання, що Ви будете свідомі довіри нашого народу та продовжите державницький, проєвропейський курс України. Корупція – страшна біда, яка роками роз’їдає нашу державу, підриває довіру не лише власних […]