61-річчя архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Філарета

Сьогодні, 4 лютого 2023 року, виповнюється 61 рік з дня архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

У 1962 році архімандрит Філарет (Денисенко) був хіротонісований на єпископа Лузького, вікарія Ленінградської єпархії, з дорученням керувати Ризькою єпархією. У цей знаменний день архімандрит Філарет, через покладання рук архієреїв, прийняв на себе великий і відповідальний послух апостольського служіння – вести церковний корабель крізь бурхливе море земного життя до Царства Небесного.

У архієрейській хіротонії взяли участь митрополит Пимен (Ізвєков), архієпископ Никодим (Ротов), єпископ Михаїл (Воскресенський), єпископ Михаїл (Чуб), єпископ Сергій (Голубцов), єпископ Кипріан (Зернов) та єпископ Никодим (Руснак).

Господь благословив Патріарху Філарету пройти великий шлях архіпастирського служіння, більшу частину якого він присвятив ревному і жертовному служінню Українській Православній Церкві. За цей час Святійший Патріарх невпинно піклувався і піклується про всебічний розвиток церковного життя, постійно звершує богослужіння і молиться за Україну, проповідує благу вістку, словом і своїм духовним життям наставляє людей у ​​вірі та благочесті.

Вся повнота Української Православної Церкви Київського Патріархату – єпископат, духовенство, віряни – щиро вітають Святійшого Патріарха Філарета 61-ю річницею архієрейської хіротонії та бажають Його Святості доброго здоров’я, душевного миру, невичерпної духовної радості від Господа і благодатної допомоги Божої, щоб наш Первосвятитель ще довго ніс своє Патріарше служіння і побачив плід своїх трудів: єдину помісну Українську Православну Церкву.

Многії і благії літа, Святійший владико!

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

Віце-прем’єр-міністр, Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак відвідав Володимирський собор

5.02.2023
3 лютого 2023 року з офіційним візитом в Україні перебував Віце-прем’єр-міністр, Міністр національної оборони Республіки Польща Маріуш Блащак. Поділитися дописом: