АНОНС! День тезоіменитства Святійшого Патріарха Філарета

14 грудня Православна Церква вшановує пам’ять святого праведного Філарета Милостивого (792). Це свято є днем тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

З цієї нагоди у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва відбудуться урочисті богослужіння.

13 грудня, понеділок, о 17 годині буде звершено Всенічне бдіння;

14 грудня, вівторок, о 9 годині – Божественна літургія. Після літургії у храмі відбудеться привітання Святійшого Патріарха Філарета з днем тезоіменитства від архієреїв, духовенства і парафіян Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Божественна літургія буде транслюватись у прямому ефірі на Facebook-cторінці Патріарха Філарета та YouTube-каналі Київський Патріархат.

Церква, згадуючи пам’ять і прославляючи святого праведного Філарета Милостивого, буде сугубо молитись за свого Патріарха, щоб Господь Бог, Своєю благодаттю, зміцнив душевні і тілесні сили Святійшого владики у його першосвятительському служінні на благо Церкви і побожного українського народу!

Запрошуємо вірян до спільної молитви.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

13 грудня - пам'ять святого апостола Андрія Первозваного

12.12.2021
Святий апостол Андрій Первозванний був родом з Віфсаїди Галілейської. Згодом він жив у Капернаумі, на березі Генісаретського озера разом з братом Симоном, займаючись рибним ловом. З юних років апостол Андрій відрізнявся молитовною налаштованістю до Бога. Поділитися дописом: