Анонс Патріарших богослужінь першого тижня Великого посту

Впродовж першого тижня Великого посту з 15 по 21 березня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет щодня буде звершувати богослужіння у Володимирському соборі м. Києва.

 У понеділок, вівторок, середу, четвер Патріарх Філарет за Вечірнім богослужінням буде читати Покаянний канон преподобного Андрія Критського (початок богослужіннь о 17 годині).

У середу і п’ятницю Патріарх очолить Літургії Ранішосвячених Дарів. У п’ятницю після Літургії відбудеться молебний канон до великомученика Феодора Тирона та освячення колива (початок богослужінь о 8.45).

У п’ятницю за Вечірнім богослужінням Святійший Патріарх Філарет звершить Пасію (з читанням страсного Євангелія від Матфея). Богослужіння розпочнеться о 17 годині.

Літургію святителя Іоана Золотоустого Патріарх Філарет звершить у суботу зранку (початок о 8.45), а ввечері, о 17 годиніВсенічне бдіння, напередодні 1-шої неділі Великого посту.

У 1-шу неділю Великого посту – Торжества Православ’я – Патріарх Філарет очолить Божественну літургію святителя Василія Великого та молебень Торжества Православ’я. Початок богослужіння в 9.45.

У неділю ввечері, о 17 годині, Святійший Владика звершить вечірнє богослужіння з читанням акафісту Страстям Христовим.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відеозвернення Святійшого Патріарха Філарета з нагоди початку Великого посту

15.03.2021
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своєму зверненні з нагоди початку Великого посту, розповів про сутність посту та благословив вірян на його проходження. Поділитися дописом: