Анонс. Трансляція Пасхального патріаршого богослужіння у Володимирському кафедральному соборі

Дорогі браття і сестри!

У ніч з 1 на 2 травня, у день свята Пасхи – Світлого Христового Воскресіння, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет буде звершувати урочисті святкові богослужіння у Володимирському кафедральному соборі.

Сьогодні, у суботу, близько 23:00 – Пасхальна полуношниця.

У неділю, Великдень, 00:00-03:30 – Пасхальна рання та Патріарша Божественна літургія.

Через карантин ми не зможемо всі разом бути присутніми у храмі, але ми можемо об’єднатись у спільній молитві і прославити Христа Життєдавця через онлайн трансляцію.

На жаль великоднє патріарше богослужіння з Володимирського собору не буде транслюватись на українському телебаченні, проте долучитись до молитви зі Святійшим Патріархом Філаретом всі ми можемо завдяки онлайн-трансляції на наших офіційних церковних сторінках в мережі Facebook та на YouTube-каналі:

Трансляція богослужінь буде тривати у пасхальну ніч з 23:00 до 03.30.

Вітаємо вас, дорогі браття і сестри, з прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння і запрошуємо до спільної великодньої молитви разом зі Святійшим Патріархом Філаретом.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Пасхальне привітання Святійшого Патріарха Філарета (2021)

1.05.2021
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав парафіян і весь український народ з великим святом Пасхи – Світлого Христового Воскресіння! Поділитися дописом: