Анонс. У день пам’яті Героїв Небесної Сотні в храмах УПЦ Київського Патріархату відбудуться заупокійні богослужіння

20 лютого 2021 року – сьома річниця загибелі Героїв Небесної Сотні, коли пролилася кров невинних людей в самому серці України — у Києві. Вони віддали свої життя за Україну, за свободу і гідність кожного з нас. Наш священний обов’язок пам’ятати подвиг людей, які пожертвували життям заради вільного і щасливого майбутнього українського народу.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет благословив у день пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, у всіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату звершити заупокійні богослужіння за невинно убієнними.

Зокрема, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва заупокійна панахида буде служитись після Божественної літургії, близько 10 години.

Вічна пам’ять і Царство Небесне нашим Героям!

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Звернення Патріарха Філарета до парафій УПЦ Київського Патріархату в США з приводу «повідомлення» прот. Віктора Полярного від імені вікаріату (UA/ENG)

19.02.2021
ЗВЕРНЕННЯ Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до парафій Української Православної Церкви Київського Патріархату в США з приводу фальшивого «повідомлення» прот. Віктора Полярного від імені вікаріату Поділитися дописом: