Архиєпископ Андрій привітав директора ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» з ювілеєм

2 листопада 2021 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та на запрошення заступника директора ДП «НДІБК», керуючий справами Київської Патріархії архиєпископ Андрій взяв участь в урочистому заході присвяченому 70-річчю від дня народження директора Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» – Фаренюка Геннадія Григоровича.

Архієпископ Андрій привітав Геннадія Григоровича з ювілейною датою, побажав йому успіхів у подальшій діяльності та Божого благословення у добрих справах.

Геннадій Фаренюк є директором ДП «НДІБК», доктором технічних наук, професором, лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки, лауреатом премії імені академіка М. С. Буднікова, академіком Академії будівництва України. Під керівництвом Геннадія Григоровича фахівці інституту упродовж багатьох років виконували роботи, пов’язані із відновленням і реконструкцією храмів та пам’яток архітектури, зокрема: Національного історико-культурного заповідника «Софія Київська», Свято-Володимирського кафедрального патріаршого собору, Михайлівського Золотоверхого собору, Успенського собору Києво-Печерської лаври, Андріївської церкви.

Владика Андрій передав вітання і благословення Святійшого Патріарха Філарета Геннадію Григоровичу. Також за заслуги з відродження духовності в Україні, утвердження Помісної Української Православної Церкви та з нагоди 70-річчя від дня народження Фаренюка Геннадія Григоровича було нагороджено Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого II-го ступеня. У свою чергу Геннадій Григорович висловив слова вдячності за високу нагороду.

Під час заходу відбулося тепле спілкування владики Андрія з ювіляром та гостями. Обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес.

В заході, також, взяли участь представники державних підприємств і громадських організацій, ректори та викладачі університетів, президенти асоціацій, гільдій та конфедерацій.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Фейсбук-сторінки архиєпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

6 листопада - Димитрівська поминальна субота

5.11.2021
Свята Православна Церква як турботлива мати щодня молиться, як за живих, так і за померлих. Окрім щоденного поминання померлих в церковному році існують ще окремі дні, у які Церква по особливому поминає всіх від віку спочилих християн. Такі дні називаються Батьківськими Вселенськими поминальними суботами. До числа загальноцерковних поминальних субот входять: […]