Архієпископ Андрій відвідав художню виставку присвячену 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною і В’єтнамом

10 лютого 2022 року, на запрошення Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій відвідав Всеукраїнську художню виставку присвячену 30-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та В’єтнамом.

Архієпископ Андрій привітав Надзвичайного і Поважного Посла Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні пана Нгуєна Хонга Тхача побажавши успіхів у подальшій діяльності та Божого благословення у добрих справах, а також здійснення усіх ініціатив Посольства направлених на зміцнення відносин між В’єтнамом та Україною.

Під час заходу відбулося спілкування владики Андрія з послом Аргентини Еленою Летісією Мікусінскі, головою Національної спілки Художників України Костянтином Чернявським та іншими поважними гостями.

Виставка відбулася за сприяння Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні, Міністерства культури та інформаційної політики України, Національної спілки художників України.

 

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фб-сторінки архієпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

Богослужіння в день пам’яті трьох святителів

12.02.2022
12 лютого 2022 року, в день пам’яті трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого у Свято-Володимирському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію. Поділитися дописом: