Архієпископ Андрій відвідав село Скибин на Київщині, яке постраждало від російського нападу

З благословення архієпископа Переяславського і Білоцерківського Андрія, голова парафії преподобного Амфілохія Почаївського села Скибин Київської області Володимир Скорик, за сприяння Благодійного Фонду «Повір у себе», організував отримання продуктових наборів сім’ям, які постраждали від російської агресії у наслідок нападу загарбників на село Скибин.

Так, 04 травня 2022 року у Скибин було завезено більше 100 продуктових наборів постраждалим сім’ям. Архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій відвідав постраждале село, звершив молебень за Україну та здоров’я всіх постраждалих, поспілкувався з людьми, закликав на них Боже благословення.

Архіпастир, разом з головою парафії паном Володимиром Скориком, роздав продуктові набори постраждалим сім’ям, в яких згоріли, чи були пошкоджені будинки та родинам, рідні яких перебувають в рядах Збройних Сил України та захищають українську землю від російського окупанта.

Нехай Господь Бог Своєю благосдаттю зміцнює людей, що постраждали від російської агресії та захищає і оберігає від усякого зла наших воїнів і допомагає їм звільнити Україну від нашестя чужинців!

З нами – Бог, а значить і перемога!

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фб-сторінки архієпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

"Жінки мироносиці любили Господа більше ніж апостоли", - Патріарх Філарет

8.05.2022
8 травня 2022 року, у третю неділю після Пасхи Православна Церква вшановує пам’ять святих жінок-мироносиць. У цей день Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: