Богослужіння у день Собору святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого

12 лютого 2020 року, у день Собору вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого, у Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва було відслужене святкове богослужіння.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Божественну літургію очолив єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій. Єпископу Андрію співслужили настоятель храму протоієрей Борис Табачек та духовенство собору.

Піснеспіви виконував кліросний хор Володимирського собору під керівництвом регента Тетяни Солосич.

За богослужінням до вірян зі словом проповіді звернувся настоятель собору протоієрей Борис Табачек.

Напередодні, у соборі було звершене архієрейське Всенічне бдіння.

Три ієрархи-святителі – це провідні вчителі віри, святості й науки Христової Церкви. Вони передали нам чистоту віри Нікейського Собору, розтлумачили догмати про Святу Трійцю, Христове Божество та Пресвяту Євхаристію. За їхні заслуги Церква Христова називає їх у своїх богослужіннях людьми Божими, служителями Господніми, сосудами обраними, стовпами й утвердженням Церкви, Царства спадкоємцями, органами Святого Духа, Тройці поборниками, благочестя забралами, славою отців, вчителями Вселенної.

Святителі Христові Василію Великий, Григорію Богослове та Іоане Золотоустий, моліть Бога за нас!

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

за інформацією фб-сторінка єпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет відвідав урочистий прийом Посольства Ісламської Республіки Іран

12.02.2020
12 лютого 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у дипломатичному прийомі Ісламської Республіки Іран з нагоди Національного свята цієї країни – дня Ісламської Революції (1979). Поділитися дописом: