Капелан Андрій Гуль благословив присягантів Окремого президентського полку

9 червня у храмі святого архістратига Михаїла традиційно відбулась Божественна літургія, за якою солдати приступили до таїнства Сповіді та Причастя.

Після богослужіння капелан Андрій Гуль відслужив молебень на початок всякої доброї справи, адже військовослужбовці Окремого президентського полку ім. гетьмана Богдана Хмельницького приступили до несення строкової служби і склали присягу на вірність народу України.

Військовий священик благословив солдат, вручив молитовники, натільні хрестики та окропив усіх святою водою.

“Без сумніву, почесний обов’язок кожного громадянина України – служити на благо Батьківщини. Військова служба – це школа мужності та стійкості, гартування волі та характеру. Тому бажаю кожному із вас, шановні призовники, ставши у лави Збройних Сил України, гідно пройти цей вишкіл. Здоров’я вам міцного, миру, добра Божого благословення”, – сказав капелан Андрій Гуль, і також подякував митрополиту Олександру (Драбинко) за надані молитовники.

Джерело

Поділитися дописом:

Наступна

«Родина – основа безпеки нашої Української держави», – Митрополит Епіфаній

10.06.2019
У Києві 8 червня 2019 року пройшла щорічна Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей під гаслом «Сім’я — серце України!». Від Української Православної Церкви в ній взяли участь Предстоятель Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій та священнослужителі. У своєму слові Його Блаженство […]