Коментар прес-служби Київської патріархії від 22 серпня 2019 року

З сумом маємо зазначити, що незаконні дії, сформованої Священним Синодом Православної Церкви України, ліквідаційної комісії Київської патріархії УПЦ КП, продовжуються.

Зокрема, 21 серпня 2019 року, за заявою зазначеної комісії, були заблоковані рахунки Київської патріархії, відкриті в Ощадному банку України.

Дані дії є грубим порушенням не лише законодавства України. Те що робить керівництво ПЦУ на чолі з Митрополитом Епіфанієм – є проявом наруги над нормами християнської моралі і правами людини.

Хочемо ще раз закликати усіх вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату до посиленної молитви та законного протесту.

Звіщайте правду про події, які відбуваються навколо нашої стражденної Церкви.

Підкреслюємо, що ані рейдество, ані інформаційна війна проти Української Православної Церкви Київського Патріархату, ані нападки на її Предстоятеля – Святійшого Патріарха Філарета – не матимуть успіху.

Правда на нашому боці. А там, де правда, там Бог. А з Богом – завжди перемога!

Поділитися дописом:

Наступна

Анонс. Молитва за Україну в День Незалежності

23.08.2019
24 серпня 2019 року, у День Незалежності України, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в усіх храмах Української Православної Церкви Київського Патріархату, будуть звершені подячні молебні за Україну та побожний український народ. Поділитися дописом: