Декан Європейського деканату зустрівся з Суперінтендантом асоціації Євангелицьких церков Кельну

2 лютого 2023 року декан Європейського деканату Володимир Чайка зустрівся з Суперінтендантом асоціації Євангелицьких церков Кельну та регіону пастором Др. Бернгардом Зайґером, у його резиденції.

Основною темою розмови було питання України та підтримки українців, що потребують зараз тимчасового захисту під час війни. Суперінтендант висловив свою щиру підтримку українцям та глибоку стурбованість. За його словами, Євангелицька Церква стоїть на позиції солідарності до України та тримається бачення, що підтримка Європи, в тому числі й надання зброї українській армії для захисту, є надзвичайно необхідною, бо Україна має право на захист та на повне повернення своєї території, що захоплена російськими окупантами починаючи ще з 2014 року.

Оскільки Євангелицька Церква, як безпосередньо, так і через свої благодійні гуманітарні структури, значною мірою підтримує українців в Німеччині, зокрема, особливо в Кельні, очільник Європейського деканату, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, на знак вдячності, вручив Суперінтенданту Патріаршу благословенну грамоту з відзнакою.

Своєю чергою, Др. Зайґер подарував декану книгу про Євангельські Церкви в Кельні та регіоні і «Книгу релігій Кельну», у яку також входить Українська Православна Церква Київського Патріархату через представництво Німецького/Європейського деканату з центром в Кельні.

На завершення зустрічі Др. Бернгард Зайґер попросив передати Святійшому Патріарху Філарету вітання та подяку за відзнаку, яку він прийняв для церковної асоціації Кельну та всього регіону. Під керівництвом Суперінтенданта Кельну знаходяться також євангелицькі церкви оточуючих міст: Бедбурґ, Берґхайм, Бергіш Ґладбах, Брюль, Ельсдорф, Ерфшадт, Фрехен, Хюрт, Керпен, Кюртен, Ліндлар, Оденталь/Альтенберг, Пульгайм, Ресрат та Весселінг.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Європейського деканату

 

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

61-річчя архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Філарета

4.02.2023
Сьогодні, 4 лютого 2023 року, виповнюється 61 рік з дня архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. Поділитися дописом: