Декан Європейського деканату звершив богослужіння свята Преображення у 9-тьох містах Німеччини

Декан Європейського та керуючий Німецьким деканатом Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Володимир Чайка служив у серпні до свята Преображення Господнього в 9-тьох містах Німеччини. Вперше відбулися служби Божі у містах: Лэверкузен, Зеліґенштадт, Арнсберґ.

Лише за три дні з 19 по 21 серпня, декан з помічниками здолали понад 1250 км шляху до місць богослужінь, щоби звершити Божественні літургії, таїнства сповіді, хрещення, освятити плоди та благословити дітей в школу. В деяких містах, богослужіння будуть проводитися на регулярній основі, в інших та віддалених – по можливості та до великих свят. Але ще чимало запитів та чимало українців з різних міст Європи чекають на службу Божу.

Від початку повномасштабного військового вторгнення в Україну, Європейський деканат Київського Патріархату в Німеччині продовжує надавати гуманітарну допомогу лікарням та військовим в Україні, допомагати з пошуком житла, надавати консультацію морально та духовно опікуватися вимушеними переселенцями.

Загалом за 6 місяців війни, у які виїхали до Європи понад 4 мільйони українців, з яких, біля одного мільйону до Німеччини, декан служив у 20 містах Німеччини, Данії, Нідерландів, щоби забезпечити українцям духовну опіку. Також звершено понад 15 таїнств хрещення, служилися панахиди та молебни тощо.

Щоразу молимося за Україну, за її воїнів-захисників та за припинення війни.

У Європейському деканаті закликають українців в Європі гуртуватися, а духовенство запрошують до служіння в Європейському деканаті Київського Патріархату, бо потреба є великою, а працівників – мало. Єднаймося за для перемоги в молитві та в добрих справах! Слава Богу та Україні!

Із списком фейсбук-груп парафій Європейського деканату УПЦ Київського Патріархату можна ознайомитись на фб-сторінці деканату за посиланням.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фб-сторінки Європейського деканату

Поділитися дописом:

Наступна

У Володимирському патріаршому кафедральному соборі провели в останню дорогу загиблих Захисників України

31.08.2022
У Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва звершили чин похорону загиблих Захисників України. Поділитися дописом: