Дитячий хор «Пектораль» та парафіяни смт.Клавдієво-Тарасове привітали Патріарха Філарета зі святом Різдва Христового

11 січня 2022 року дитячий хор «Пектораль» ЦТДЮ Оболонського району м. Києва та громада святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове Київської області привітали Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета зі святом Різдва Христового.

Клавдіївські віряни Київського Патріархату разом зі своїм настоятелем священником Сергієм Струком заспівали відомих українських колядок, привітали свого архіпастиря зі святом та попросили благословення на подальші труди у парафіяльному житті.

Після цього Предстоятеля Київського Патріархату чудовими колядками і різдвяними піснеспівами привітав дитячий хор «Пектораль», під керівництвом регента Олени Барановської.

Патріарх Філарет звернувся до колядників з подячним словом:

«Дякую Вам, що Ви проспівали різдвяні колядки. Цим самим Ви настрій святковий вселяєте, не тільки в свою громаду, а й у місто Київ і всю Україну. Тому що по засобам масової інформації зараз можна передати все і по всьому світу, так що Вас, можливо, весь світ бачить і чує.

Дякую Вам за це і бажаю, щоб Господь, Який будучи Богом – Творцем, принизив Себе до того, що народився в яслах. Уявіть собі: Творець – народжується в яслах. Для чого? Щоб нас піднести на небо. І тепер, людина після смерті, йде в Царство Небесне для вічного блаженства. І Ви своїм співом це проповідуєте. Цей настрій різдвяний передаєте не тільки всій Україні, а й всьому світові. Не було б наших різдвяних колядок і Різдва такого радісного не було б. Ось навіть свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, Благовіщення, Успіння, Різдво Пресвятої Богородиці – святкуємо, але хіба так святкуємо як Різдво? Не так урочисто. А завдяки колядкам свято набирає такої сили, радості, веселості і впевненості. Впевненості в чому? Якщо Бог полюбив так людину, що Себе принизив і народився в яслах, то хіба Він нам Царство Боже не дасть? Дасть. І тому ми дякуємо Богові за Його милосердя до всіх нас грішних. І нехай Господь і в майбутньому допомагає всім Вам, бо Ви Його прославляєте своїм чудовим співом. Христос Народився!».

На завершення Святійший Патріарх Філарет вручив колядникам різдвяні подарунки та закликав на них Боже благословення.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відкритий лист єпископа Філадельфійського Луки голові Відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополиту Іларіону (Алфєєву)

12.01.2022
Відкритий лист голові Відділу зовнішніх церковних зв’язків Російської Православної Церкви митрополиту Іларіону (Алфєєву) Поділитися дописом: