Дитячий хор “Пектораль” та парафіяни смт. Клавдієво-Тарасове привітали Патріарха Філарета зі святом Різдва Христового

8 січня 2021 року дитячий хор “Пектораль” ЦТДЮ Оболонського району м. Києва та громада святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове Київської області привітали Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета зі святом Різдва Христового.

Клавдіївські віряни Київського Патріархату разом зі своїм настоятелем священником Сергієм Струком заспівали відомих українських колядок, привітали свого архіпастиря зі святом та попросили благословення на подальші труди у парафіяльному житті.

Після цього Предстоятеля Київського Патріархату чудовими колядками і різдвяними піснеспівами привітав дитячий хор “Пектораль”, під керівництвом регента Олени Барановської.

Патріарх Філарет звернувся до колядників з подячним словом:

“Всечесний отче Сергію, дорогі діти і батьки! Я, по-перше, дякую Вам за ці чудові різдвяні колядки, які в жодній країні у всьому світі не піднімають так святковий настрій, як в Україні. Я вам дякую, що ви ці християнські віровчення вселяєте у свої серця і у свій розум. Коли наступлять якісь тяжкі моменти у житті, то ця віра у те, що Бог все перемагає і все робить для кращого буде надихати вас на добрі справи” – сказав Предстоятель Київського Патріархату.

На завершення Святійший Патріарх Філарет вручив колядникам різдвяні подарунки та закликав на них Боже благословення.

Прес-служба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Парафіяни Київського Патріархату із США привітали колядками Патріарха Філарета з Різдвом Христовим (ВІДЕО)

8.01.2021
Настоятель і парафіяни ставропігійної парафії Святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (США) привітали Святійшого Патріарха Філарета зі святом Різдва Христового. Поділитися дописом: