“Господь хоче щоб ми показали свою міцну віру” – Патріарх Філарет

17 листопада 2019 року, в Неділю 22-ту після П’ятидесятниці, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Свято-Володимирському кафедральному патріаршому соборі.

Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет, звершив Всенічне бдіння.

Його Святості співслужили священнослужителі кафедрального собору.

За богослужінням Святійший Владика звернувся до парафіян зі словом проповіді на тему євангельського читання про зцілення кровоточивої жінки та воскресіння доньки Іаїра (Лк., 39 зач., VIIІ, 41-56).

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці і Приснодіви Марії перед Її чудотворним образом “Несподівана Радість”, під час якого підносились молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців та подав українському народові мир, єдність та Своє благословення.

Цього ж дня ввечері у Володимирському соборі Патріарх Філарет читав акафіст Покрову Божої Матері.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет незмінно входить в трійку довіри церковним ієрархам

18.11.2019
28,5 відсотків опитаних українців заявили, що довіряють Патріархові Київському і всієї Руси-України Філарету. Таким чином, предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату традиційно входить у трійку церковних лідерів із найбільшою довірою наших співвітчизників. Разом із главами ПЦУ та УПЦ МП. Згаданий відсоток громадян України відповіли на запитання про довіру ієрархам церков, […]