Голова Верховної Ради Дмитро Разумков привітав Патріарха Філарета з 25-річчям інтронізації

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков привітав Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з 25-річчям Патріаршої інтронізації.

Патріарху Київському і всієї Руси-України
ФІЛАРЕТУ
Ваша Святосте!
Сердечно вітаю Вас із 25-ю річницею Вашої інтронізації і бажаю міцного здоров’я та наснаги у звершенні духовної місії!
Велика справа, якою Ви живете в ім’я рідного православ’я та Української держави, принесла стиглі плоди. Чверть століття тому Ви очолили Українську православну церкву Київського патріархату та з Божою поміччю змогли збудувати одну з найбільших Церков православного світу.
У час складних історичних випробувань у Вашій особі Україна отримала гідного духовного наставника та поводиря. Тож нехай Ваш пасторський шлях завжди буде благословенним, непохитним у служінні Богу, Церкві, Україні!
Многая Вам літа!
Поділитися дописом:

Наступна

Незламний трудівник на ниві Господній

22.10.2020
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет як великий Пастир і щирий християнин діє за заповітом: «любов нехай буде нелицемірна; ненавидьте зло, прихиляйтеся до добра; будьте братолюбні один до одного з ніжністю; випереджайте один одного шанобливістю; у старанності не лінуйтесь, духом палайте; Господеві служіть; утішайтесь надією; в скорботах будьте терплячі; […]