Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук привітав Патріарха Філарета з днем тезоіменитства

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з днем тезоіменитства. З нагоди свята Голова Верховної Ради України надіслав Предстоятелю Київського Патріархату вітальну адресу.

Ваша Святосте!

Сердечно вітаю Вас з днем Вашого тезоіменитства – Днем святого Філарета Милостивого.

Заступництвом Пречистої Владичиці і молитвами праведного Філарета – Вашого небесного покровителя – нехай укріпить Господь Бог Ваші душевні і тілесні сили, підтримує Вашу Святість у всіх благих починаннях та благословляє Вас на важкій святительській дорозі.

Ваше постійне піклування про духовний стан нашого українського суспільства заслуговує на велику похвалу і робить Вас не тільки церковним, а й державним мужем, одним з Провідників Нації!

Нехай Всемилостивий Господь завжди оберігає Вас, щоб ще багато років Ви славили Христа Бога нашого, служили Йому, величали Його, щоби Він і надалі обдарував Вас невичерпною енергією, непохитною вірою і терпінням.

З повагою
Руслан СТЕФАНЧУК

Поділитися дописом:

Наступна

Урочисте богослужіння у Володимирському соборі в день пам’яті святої великомучениці Варвари

17.12.2021
У день пам’яті святої великомучениці Варвари, 17 грудня 2021 року, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив урочисту Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі. Поділитися дописом: