Громада храму Різдва Христового в Одесі відзначила храмове свято просто неба

7 січня Православна Церква відзначає одне з найбільших свят і згадує одну з головних подій у справі людського спасіння – Різдво Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Це свято також є храмовим святом парафії Різдва Христового у м. Одеса (вул. Пастера, 5).

Ще у минулому році храм Різдва Христового, який більше двадцяти років розбудовувала і піклувалась парафія УПЦ Київського Патріархату, була рейдерськи захоплена представниками Одеської єпархії ПЦУ. Грубо порушуючи законодавство та права людини, представники ПЦУ фактично вигнали громаду храму на вулицю. З тих пір парафіяни храму разом зі своїм настоятелем протоієреєм Віталієм Сеником моляться просто неба біля свого рідного храму.

У самий день свята біля храму було звершене святкове богослужіння, після якого парафіяни, співаючи колядки, прославляли Богонемовля Христа Спасителя та дякували Господу Богу за всі Його милості і благодіяння.

Після богослужіння, з нагоди храмового свята, відбулася спільна трапеза, під час якої вірян частували різдвяною кутею та різними смаколиками.

Не звертаючи увагу на холод, вітер і дощ, парафіяни Київського Патріархату храму Різдва Христового зібралися численною громадою для того, щоб прославити Бога та розділити радість свята свого рідного храму, який у цей святковий день був практично порожнім, оскільки його парафіян вигнали геть… Саме любов до храму і своєї рідної Української Православної Церкви Київського Патріархату об’єднує парафіян в єдину велику духовну родину.

Молячись просто неба, і в спеку, і в холод збираючись щонеділі на молитву, парафіяни захопленого храму вірять і сподіваються, що прийде той час, коли правда переможе. Вірять, що вони повернуться до своєї рідної святині та, як і раніше, надалі будуть молитися й трудитись на благо Української Церкви та побожного українського народу.

Христос народився! Славімо Його!

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фб-сторінки храму Різдва Христового м. Одеса

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив Божественну літургію у храмі святого Юрія Переможця міста Києва

9.01.2021
9 січня, на третій день після Різдва Христового, Православна Церква вшановує пам’ять святого першомученика і архідиякона Стефана. Поділитися дописом: