Єдина Українська Православна Церква об’єднає весь український народ, – нове інтерв’ю Патріарха Філарета (ВІДЕО)

Пропонуємо Вашій увазі нове інтерв’ю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета YouTube-каналу “Свободний”, яке відбулося напередодні дня тезоіменитства Предстоятеля.

У програмі “Особиста думка” Святійший владика відповів на актуальні питання щодо сучасного стану українського православ’я, зокрема, поділився думками щодо останніх подій, які відбуваються в Українській Православній Церкві Московського Патріархату. Предстоятель Київського Патріархату прокоментував останні рішення (санкції) РНБО, питання приналежності Києво-Печерської Лаври та розповів про державно-церковні відносини в країні.

Відповідаючи на питання ведучого Владислава Сидоренка, Патріарх Філарет розповів про своє ставлення до Української Православної Церкви Московського Патріархату, взаємовідносини з Предстоятелем Православної Церкви України митрополитом Епіфанієм, а також пояснив, чому Патріарх завжди перебував у Києві і не залишав місто, навіть у найтяжчі часи, коли ворог був практично у столиці.

Відповіді на ці та інші запитання дізнайтеся у новому інтерв’ю Предстоятеля Київського Патріархату.

Пресслужба Київської Патріархії

 

 

Поділитися дописом:

Наступна

14 грудня – пам’ять святого праведного Філарета Милостивого

13.12.2022
«Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть», – говорить Господь. Сповнилося це на блаженному Філареті Милостивому, що за своє велике до вбогих милосердя отримав від Господа велике помилування і багату винагороду в теперішнім і прийдешнім віці. Поділитися дописом: