Єпископ Філадельфійський Лука відвідав парафію свт. Миколая Чудотворця в Чикаго

У неділю 17 липня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Філадельфійський Лука, секретар Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США і Канаді, відвідав з першим архіпастирським візитом парафію Святого Миколая Чудотворця у Чикаго, настоятелем якої є прот. Борис Забродський.

На паперті храму архієрея зустріли дітки з квітами, а також настоятель протоієрей Борис Забродський з кліром та парафіяльною радою. На Малому вході, з благословення правлячого архієрея в США Святійшого Патріарха Філарета, єпископ Лука прочитав молитву та підніс у сан протопресвітера отця-професора Йосифа Гавлика та вручив йому патріаршу нагороду – право носіння нагрудного хреста з прикрасами.

За богослужінням єпископ Лука виголосив молитву за визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув благання і подав Україні перемогу та мир.

На завершення Божественної літургії єпископ Лука привітав настоятеля храму протоієрея Бориса Забродського з 63-річчям його перебування на чолі громади парафії Святого Миколая та вручив Почесну Грамоту Патріаха Київського та всієї Руси-України Філарета.

На честь свята свого настоятеля, а також на честь прибуття єпископа Луки до Чикаго парафіяни храму підготували вишуканий український обід. Усі радо вітало отця Бориса, бажаючи йому від усього серця довгих років служіння. Завершилося свято урочистим многоліттям.

Після святкового обіду єпископ Лука провів організаційну нараду з духовенством, що прибуло на богослужіння. Було обговорено нагальні питання розвитку Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в Америці: відкриття нових парафій і Семінарії у штаті Пенсильванія, дитячого літнього табору у штатах Огайо та Вісконсин і недільних шкіл.

Єпископ Лука подякував отцю Борису Забродському, отцю Йосифу Гавлику та отцю Стефану Макгінесу та вірним за фінансову допомогу Україні та Вікаріату УПЦ КП в США та Канаді.

Пресслужба Київської патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з родинами військовополонених захисників України

21.07.2022
19 липня 2022 року в приміщенні Київської патріархії відбулася зустріч Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета з членами родин військовослужбовців які зникли безвісти, або потрапили у полон до російських окупантів. Поділитися дописом: