Єпископ Філадельфійський Лука зустрівся з сенатором Дугом Мастріано та закликав продовжувати допомагати Україні

2 жовтня 2022 року, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Філадельфійський Лука (Згоба) зустрівся з сенатором Дугом Мастріано, який офіційно став кандидатом від Республіканської партії на пост губернатора штату Пенсільванія.

Цього дня Дуг Мастріано провів свою передвиборчу кампанію в окрузі Бакс у рамках святкування ювілею всіх 67 округів Пенсільванії.

Послухати кандидата в губернатори у Вармінстерському містечку зібралося до двох тисяч прихильників з усього округу Бакс.

Будучи практикуючим християнином, сенатор Мастріано значною мірою ставить християнські цінності у свою кампанію. Минулого тижня, наприклад, він запропонував провести 40 днів посту та молитви перед днем виборів.

У розмові з сенатором єпископ Лука передав йому вітання з України від Предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшого Патріарха Філарета та закликав не припиняти допомагати Україні під час війни, як на гуманітарному, так і на законодавчому рівні. Адже тільки спільна робота всіх людей доброї волі, так само, як і вільних країн, здатна побороти зло, що прагне спотворити людське обличчя сучасності.

На запрошення сенатора єпископ Лука відкрив захід молитвою і також звернувся до присутніх на заході з вітальним словом. Ієрарх подякував сенатору Мастріано за надану честь бути тут і разом помолитися та побажав йому успіху у його передвиборчій кампанії, наголосивши завжди пам’ятати про людей, які і є головними учасниками плебісциту. Архіпастир виголосив зі сцени молитву, яку в один голос повторили присутні.

– Мене дуже вразила глибока віра у Бога сім’ї Дуга та Ребеки Мастріано. Це люди, які тонко відчувають потреби інших і здатні реагувати на виклики часу, – поділився своїми спостереженнями єпископ. Дружина сенатора пані Ребека, яка добре ознайомлена з роботою Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США і Канаді з облаштування життя та побуту українських біженців, особливо цікавилася долею дітей та жінок, які втратили все своє майно в Україні і тепер змушені неповними сім’ями будувати подальше життя. Тому я дійсно радий, що такі видатні постаті, як сенатор Дуг Мастріано за підтримки своєї дружини зможе принести користь ще більшій частині нашого суспільства. Щасти вам Боже наголосив, – владика Лука, благословляючи сенатора Мастріано.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США і Канаді

Поділитися дописом:

Наступна

Предстоятель зустрівся з головою Поважної Ради ГО «Орден Святого Пантелеймона» Василем Князевичем

6.10.2022
6 жовтня 2022 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з головою Поважної Ради громадської організації Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», заслуженим лікарем України, міністром охорони здоров’я України (2007-2010 рр.) Василем Князевичем. Поділитися дописом: