Європейський деканат надає регулярну допомогу українським біженцям в Німеччині

Від початку військового російського вторгнення в Україну Європейський деканат Української Православної Церкви Київського Патріархату на чолі з деканом протоієреєм Володимиром Чайкою надає у Німеччині матеріальну, моральну, юридичну та духовну допомогу українським жінкам і дітям, які через війну вимушено залишили Україну.

Декан Європейського деканату о. Володимир Чайка разом з парафіянами та людьми доброї волі організовують транспортні конвої з українсько-польського кордону, допомагають потерпілим від війни з пошуком житла у містах Німеччини, забезпечують продуктами харчування, надають індивідуальну морально-духовну підтримку.

Європейський деканат Київського Патріархату запрошує волонтерів до співпраці, тих хто пропонує житло, транспорт та запрошує українців, що потребують допомоги!

Разом захистимо Україну!

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами Європейського деканату

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет звершив читання акафісту священномученику Макарію

31.03.2022
31 березня 2022 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту священномученику Макарію, митрополиту Київському перед його нетлінними мощами у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: