Храмове свято парафії мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове

30 вересня Православна Церква вшановує пам’ять святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії.

У день пам’яті святих мучениць, 30 вересня 2020 року, архиєпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій відвідав парафію святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у смт. Клавдієво-Тарасове Бородянського району Київської області.

За традицією, як вияв своєї поваги і любові, владику радо вітали парафіяни храму та піднесли йому каравай і букет квітів.

З нагоди свята архипастир звершив у храмі Божественну літургію. Архиєпископу Андрію співслужили настоятель храму протоієрей Сергій Струк та запрошене духовенство з Володимирського патріаршого кафедрального собору і Фастівського благочиння.

За Божественною літургією архієпископ Андрій звернувся до вірян із словом проповіді, у якій розповів про подвиг віри святих мучениць. Архіпастир також висловив підтримку настоятелю і парафіянам храму, які страждають від рейдерських нападків представників ПЦУ, які намагаються заволодіти храмом і майном парафії.

“Для чого Церква нам постійно нагадує про мучеників, святителів, про преподобних і подвижників? Для того, щоб показати, що ніхто в Царство Небесне не увійшов без страждань.

І Церква страждає, і ваша парафія страждає через постійні утиски від представників ПЦУ, які намагаються незаконно захопити парафію.

Але ми, дорогі браття і сестри, повинні триматися Київського Патріархату. Чому повинні триматися Київського Патріархату, а не ПЦУ? Тому що ПЦУ залежна від Константинополя. А ми хочемо мати в Україні незалежну Церкву, бо тільки незалежна Церква може служити своєму народу.

Згадайте, які ми були у 1992 році, як зерно гірчичне, а потім стали найбільшою Церквою в Україні. І зараз Київський Патріархат залишився хоч і маленький, але ми переможемо. Не знаємо коли і як, Господь це зробить, але переможемо. Бог не може бути переможений, Бог завжди перемагає і поруганим не буває.

Молімось, дорогі браття і сестри, святим мученицям Вірі, Надії, Любові та матері їх Софії, щоб через їх заступництво Господь дарував нам мудрість, зміцнив в серцях наших віру, надію і любов і зіслав силу для перенесення скорбот та спокус, щоб бувши випробовуваними, здобули вінець життя, який обіцяв Господь тим, які люблять Його» – закликав у своєму слові архіпастир.

Богослужіння завершилось хресним ходом навколо храму, молебнем до святих мучениць та святковим многоліттям.

На завершення настоятель храму протоієрей Сергій Струк і парафіяни висловили вдячність архиєпископу Андрію за тепле слово і молитву та побажали здоров’я і Божої допомоги у служінні на благо Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Нагадаємо, що вже більше року парафія мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове страждає від незаконних дій представників ПЦУ, які намагаються захопити парафію Київського Патріархату та заволодіти її майном. Парафія в різних судових інстанціях намагається захистити свій храм і забезпечити своє конституційне право на свободу віровизнання, щоб і надалі в мирі перебувати в Українській Православній Церкві Київського Патріархату.

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фб-сторінки архієпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулися щорічні збори ставропігійної парафії святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (США) (UA/EN)

2.10.2020
У неділю, 27 вересня 2020 року, відбулися щорічні збори ставропігійної парафії святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (США). Після Божественної літургії настоятель парафії протоієрей Богдан Згоба, прочитавши Господню молитву, розпочав збори парафіян. Поділитися дописом: