Храму святителя Миколая Чудотворця у Філадельфії надано статус кафедрального собору Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, як правлячий архієрей Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді, благословив надати статус кафедрального собору церкві святого Миколая Чудотворця у місті Філадельфія у Сполучених Штатах Америки. Про це Предстоятель УПЦ Київського Патріархату підписав відповідний Указ.

“Надати статус кафедрального собору церкві святого Миколая у місті Філадельфія штат Пенсільванія у Сполучених Штатах Америки – згідно з рішенням зборів Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді” – повідомляється в Указі Патріарха Філарета №8 від 24 лютого 2021 року.

Попереднім Указом Предстоятеля було знято статус кафедрального собору з церкви Святого Андрія Первозванного в місті Блумінгдейл.

“Зняти статус кафедрального собору з церкви Святого Андрія Первозванного в місті Блумінгдейл штату Іллінойс у Сполучених Штатах Америки – у зв’язку з виходом цієї парафії зі складу Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді” – йдеться в Указі Патріарха Філарета №7 від 24 лютого 2021 року.

Таким чином, філадельфійська церква святителя Миколая стає центральним храмом Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США та Канаді.

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарх Філарет зустрівся з відомим дослідником Афону Сергієм Шумилом

24.02.2021
23 лютого 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з директором Міжнародного інституту афонської спадщини, редактором наукового альманаху «Афонська спадщина», заслуженим працівником культури України Сергієм Шумилом. На зустрічі також був присутній заслужений журналіст України Юрій Дорошенко. Поділитися дописом: