Молитва за Предстоятеля у Патріаршому соборі

6 вересня 2020 року, у неділю 13-ту після П’ятидесятниці, у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі, як і щонеділі, було звершено дві Божественні літургії: ранню о 7 годині ранку і пізню о 10 годині. Напередодні, у суботу ввечері, в соборі було відслужене Всенічне бдіння.

З благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, богослужіння очолив настоятель собору протоієрей Борис Табачек у співслужінні духовенства храму.

За богослужінням духовенство і віруючі посилено молились за здоров’я і швидке одужання свого Предстоятеля і Першосвятителя, який наразі перебуває на лікуванні в лікарні. На потрійних ектеніях, за Літургією і молебнем до Божої Матері перед Її чудотворним образом “Несподівана Радість”, підносились додаткові та особливі молитовні прохання за зцілення від хвороби та здоров’я Святійшого Патріарха Філарета.

Віримо і сподіваємось, що Всемилостивий Господь, за молитвами всіх святих і віруючого українського народу, швидко підніме з ложа хвороби Патріарха Філарета і Своєю благодаттю помилує, зцілить і подасть здоров’я нашому Першосвятителю.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Щодо стану здоров'я Святійшого Патріарха Філарета

8.09.2020
Ваші Преосвященства, всечесні отці, дорогі у Христі браття і сестри! В Київську Патріархію надходить дуже велика кількість повідомлень і дзвінків зі словами підтримки Святійшому Патріарху Київському та всієї Руси-України Філарету та побажаннями йому швидкого одужання. Знаємо, що у недільний день на Літургії, і щодня у своїх особистих молитвах, в Україні […]