Молитва за упокій душі новопреставленого протоієрея Сергія Станкевича

25 листопада 2020 року, з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій у столичному храмі на честь святого Юрія Переможця звершив панахиду у 9-ий день за новопреставленим настоятелем даного храму протоієреєм Сергієм Станкевичем.

Архиєпископу співслужили священнослужителі Свято-Володимирського кафедрального собору та Київської області.

За богослужінням молилась матушка Людмила Станкевич, дочки отця Сергія, родина та паства спочилого.

Протоієрей Сергій Станкевич був активним учасником українського церковного руху та стояв біля витоків Української Церкви. У 2019 році, отець Сергій разом з іншими священиками підтримав ідею Помісної Української Православної Церкви, залишився зі своїм Предстоятелем Святійший Патріархом Філаретом і до останнього дня був добрим і відданим священником Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Молимось і просимо Всемилостивого Господа Бога, щоб Він упокоїв душу новопреставленого протоієрея Сергія в оселях праведних.

Царство Небесне і вічна пам’ять!

 

Пресслужба Київської Патріархії
за матеріалами фейсбук-сторінки архієпископа Андрія

Поділитися дописом:

Наступна

Безпека держави через призму церковної залежності/незалежності

26.11.2020
Ніхто не може спростувати той факт, що у найскладніші періоди боротьби за незалежність України і її жовто-блакитний стяг багато українців із діаспори в США не лише підтримували матеріально своїх земляків, а й нерідко рятували життя тих, хто боровся з радянською системою на політичному, культурному та духовному фронтах, не даючи партійним […]