Напередодні дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира Патріарх Філарет очолив Всенічне бдіння

27 липня 2020 року, напередодні дня пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та свята Хрещення Руси-України, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Харківський і Богодухівський Ілля, єпископ Сумський і Охтирський Никодим, єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Варсонофій, настоятель Володимирського собору протоієрей Борис Табачек, та духовенство.

За вечірнім богослужінням у храмі була звершена Літія, яку очолив Святійший Патріарх Філарет. Благословенні хліб, пшениця, вино та єлей, над якими Предстоятель звершив молитву, були роздані парафіянам на Ранній.

Нагадаємо, що завтра, 28 липня, з нагоди храмового свята та дня Хрещення Київської Руси-України, у Володимирському соборі буде звершена святкова Божественна літургія о 9 годині.

Богослужіння очолить Святіший Патріарх Філарет, у співслужінні єпископату і духовенства Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Після завершення літургії (близько 11 години) відбудеться Хресний хід навколо Володимирського собору.

Запрошуємо вірян до спільної молитви за Україну та Українську Церкву.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

"Недостатньо тільки вірити православно, треба жити православно, а це означає боротися з гріхом" - Патріарх Філарет

28.07.2020
28 липня Православна Церква вшановує пам’ять святого рівноапостольного князя Володимира та день Хрещення Руси-України. 988 року, 1032 роки тому назад, князь Володимир просвітив світлом Христової віри наш народ та привів його до пізнання Божої Істини. Подія хрещення Київської Руси визначила весь подальший духовний і культурний вектор розвитку нашої Батьківщини та […]