Офіційне повідомлення щодо рейдерських дій по відношення до майна Київської Патріархії

Немає нічого таємного, що не стало б явним, ні прихованого, що не стало б відомим і не відкрилося б. Отже, пильнуйте, як слухаєте: бо хто має, тому дасться, а хто не має, у того відбереться і те, що він думає мати (Лк. 8:17–18).

Пам’ятай, що гнів не забариться, що покарання нечестивому – вогонь і черва. Не міняй друга на скарб, і брата єдинокровного – на золото офирське (Сир. 7:18-20).

14 листопада 2019 року працівниками Київської Патріархії було виявлено беззаконні дії представників ПЦУ по захопленню майна та власності Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату

Як стало відомо, представники Київської Митрополії ПЦУ, намагаються таємно та незаконно переоформити через державні органи приміщення Патріаршої резиденції на вул. Пушкінська, 36 у м. Києві та інші нерухоме майно, які належать Київській Патріархії УПЦ КП.

Незаконні дії представників ПЦУ обумовлені намаганням рейдерським чином заволодіти майном Київської Патріархії, яке Святійший Патріарх Філарет розбудовував протягом всього свого архієрейського служіння на Київській кафедрі, починаючи з 1966 року і до цього часу. Представники ПЦУ шляхом підкупу, нехтуваннями правами та свободою громадян звершують це рейдерське беззаконня. Дані дії є грубим порушенням законодавства України.

Звертаємося до Президента України Володимира Зеленського, Служби Безпеки України, правоохоронних органів, представників української влади з проханням зупинити незаконне захоплення майна Київської Патріархії УПЦ КП.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Освячення приміщення Київської патріархії від рейдерства

16.11.2019
15 листопада 2019 року Святійший Патріарх Філарет звершив освячення йорданською водою будівлі Київської патріархії та прилеглої до неї території, як захист від рейдерів. Нагадаємо, що 14 листопада 2019 року працівниками Київської Патріархії було виявлено беззаконні дії представників ПЦУ по захопленню майна та власності Київської Патріархії Української Православної Церкви Київського Патріархату […]