Парафіяни Київського Патріархату із США привітали колядками Патріарха Філарета з Різдвом Христовим (ВІДЕО)

Настоятель і парафіяни ставропігійної парафії Святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (США) привітали Святійшого Патріарха Філарета зі святом Різдва Христового.

Настоятель парафії протоієрей Богдан Згоба, від імені громади, надіслав різдвяну вітальну адресу Предстоятелю, а парафіяльний хор під керівництвом регента пані Сюзан Гузь, виконав колядки, якими прославляється Богомладенець Христос у всьому світі.

Його Святості Філарету
Патріарху Київському і всієї Руси-України

Ваша Святосте!
Христос народився!

Сьогодні Ісус народжується для всіх і всім дарує Божу любов. Перед нашими очима різдвяна ялинка та вертеп – два символи, які ніколи не перестають нас зачаровувати; вони розповідають нам про Різдво та допомагають споглядати таємницю Бога, Який став людиною, щоб бути поряд із кожним з нас. Різдвяна ялинка своїм світлом нагадує нам про те, що Ісус Христос є світлом душі, яке проганяє темряву ворожнечі та навчає нас бути милосердними й прощати кривди. Вона символізує також і Бога, Який через народження Свого Сина принизив Себе Самого, ставши чоловіком, аби таким чином піднести людину до Себе, підвести її з егоїзму та гріха. Божий Син приймає на Себе людську природу, щоб вчинити людину учасником Своєї Божественної та нетлінної природи.

І хоча сьогодення породжує певний смуток, все ж ми отримали ще один шанс заглянути в себе, щоб побачити, що нам не вистачить всієї новизни світу, яку зустрічаємо кожного дня, щоби втамувати свої очікування. Лише Бог може це зробити. Очікувати Божу новизну є прекрасною якістю віруючої людини, яка прагне Господа, Який завжди приносить щось нове. Важливо вміти чекати на Нього не склавши руки, але бути активними в любові.

Ваша Святосте, 71 рік монаших обітів і 54 роки служіння на Київській кафедрі ви закликаєте українську паству зберігати та поширювати радість очікування, яка є відлунням Божого заклику по всьому світу. Ми ж бо чекаємо Бога, а Він чекає на нас. Через Ваші молитви та проповіді Бог відвідує нас і чекає на те, щоб назавжди бути з нами. У ці різдвяні дні нехай Ваше слово лине до кожної домівки, де славлять народжене Немовля Ісуса. Щоб жодна християнська душа, що сумує або відчуває брак віри, не прогнала Господа, закривши перед Ним двері свого серця.

Дорогий наш Патріарше, вся наша ставропігійна філадельфійська парафія Святителя Миколая Чудотворця, від малого до великого, вітає Вас із Різдвом Христовим – святом надії та сподівань на кращі часи. Нехай ваше серце наповнить радість приходу Бога на землю – Ісуса Христа, Який став для нас Хлібом життя і знає, що ми кожного дня потребуємо «Хліба насущного». Тому, віддав Себе нам, від Вифлеємських ясел до розп’яття на хресті, і сьогодні на престолі Він також стає Хлібом, розламаним за нас, стукає до наших дверей, щоб увійти та вечеряти з нами.

Нехай різдвяна ялинка та вертеп, що є прекрасними символами свята Христового Різдва, принесуть вам, Ваша Святосте, і всій вашій пастві в Україні та в діаспорі відбиток світла та любові Господа Бога. Щоб ми не переставали відчувати себе однією родиною і допомогли усім по-справжньому пережити свято Різдва Христового.

Славімо Христа!

Настоятель патріаршої ставропігійної парафії Святителя Миколая Чудотворця у м. Філадельфія (США) протоієрей Богдан Згоба
Староста – Томас Генні
Заступник – Сюзан Гузь
Секретар – Франко Боріелло
Скарбник – Еллен Ганавін

Пресслужба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Духовенство та віряни привітали Святійшого Патріарха Філарета з Різдвом Христовим

8.01.2021
8 січня 2021 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив у Володимирському кафедральному соборі святкову Велику вечірню. Поділитися дописом: