Парафія на честь Воздвиження Хреста Господнього у Франції приєдналася до Київського Патріархату

До складу Європейського Деканату Української Православної Церкви Київського Патріархату приєдналася парафія на честь Воздвиження Чесного Хреста Господнього муніципалітету Шамбон-сюр-Вуез (Chambon sur Voueize) у Франції разом з настоятелем протоієреєм Леонідом Ашард.

Про це повідомляється на фб-сторінці Європейського Деканату УПЦ КП.

Отець Леонід був кліриком Української Православної Церкви Київського Патріархату та перебував під духовною опікою митрополита Паризького Мішеля (Ляроша). Після надання Томосу ПЦУ (згідно якого закордонні українські парафії перейшли до складу Вселенського Патріархату) та через тривалий невизначений статус, отець Леонід прийняв рішення повернутися до Київського Патріархату.

Згідно поданого прохання, наказ був виданий Святійшим Патріархом Філаретом 10 лютого 2020, але досі не був вручений особисто, оскільки перешкоджали та і досі не дозволяють обставини. При першій можливості отець Леонід планує прибути на спільну Божественну літургію до Кельну (Німеччина).

 

 

Прес-служба
за матеріалами Європейського Деканату

Поділитися дописом:

Наступна

Всеукраїнська Рада Церков оголосила 25 березня Днем загальної молитви і посту за Україну

24.03.2020
У зв’язку з карантином в Україні та введенням в окремих регіонах режиму надзвичайної ситуації з метою недопущення поширення коронавірусу, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня 2020 року Днем загальної молитви і посту за Україну. Поділитися дописом: