58-річчя архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Філарета

4 лютого 2020 року виповнюється 58 років з дня архієрейської хіротонії Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

У далекому 1962 році архімандрит Філарет (Денисенко) був хіротонісований на єпископа Лузького, вікарія Ленінградської єпархії, з дорученням керувати Ризькою єпархією. У цей знаменний день архімандрит Філарет, через покладання рук архієреїв, прийняв на себе великий і відповідальний послух апостольського служіння – вести церковний корабель крізь бурхливе море земного життя до Царства Небесного.

Господь благословив Патріарху Філарету пройти великий шлях архіпастирського служіння, більшу частину якого він присвятив ревному служінню Українській Православній Церкві.

Працівники Київської Патріархії щиро вітають Святійшого Патріарха Філарета з річницею архієрейської хіротонії та бажають Його Святості доброго здоров’я, душевного миру, невичерпної духовної радості від Господа і благодатної допомоги Божої у подальшому святительському служінні на благо святої Православної Церкви та побожного українського народу.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Єпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет повернувся до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату

5.02.2020
Керуючий Східно-Молдовською єпархією єпископ Фалештський і Східно-Молдовський Філарет (Панку) повернувся до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату. Поділитися дописом: