Дитячий хор “Пектораль” та парафіяни смт.Клавдієво-Тарасове привітали Патріарха Філарета зі святом Різдва Христового

11 січня 2020 року дитячий хор “Пектораль” ЦТДЮ Оболонського району м. Києва та громада святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії смт. Клавдієво-Тарасове Київської області привітали Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета зі святом Різдва Христового.

Клавдіївські віряни Київського Патріархату разом зі своїм настоятелем священником Сергієм Струком заспівали відомих українських колядок, привітали свого архіпастиря зі святом та попросили благословення на подальші труди у парафіяльному житті.

Після цього Предстоятеля Київського Патріархату чудовими колядками і різдвяними піснеспівами привітав дитячий хор “Пектораль”, під керівництвом регента Олени Барановської.

Окрему колядку-щедрівку дітки присвятили пам’яті всіх загиблих в авіакатастрофі рейсу PS 752 Тегеран – Київ МАУ, якого збили поблизу столиці Ірану, зокрема, пам’яті загиблого капітана літака Володимира Гапоненка. Донька капітана, Віра Гапоненко, співає у цьому дитячому хоровому колективі.

Патріарх Філарет звернувся до колядників з подячним словом:

“Всечесний отче Сергію, дорогі діти і батьки! Я, по-перше, дякую Вам за ці чудові різдвяні колядки, які в жодній країні у всьому світі не піднімають так святковий настрій, як в Україні.

Ми радіємо у ці святкові дні та в колядках співаємо “Радуйся, земле, Син Божий народився”. А що це означає? Це означає, що Син Божий з’єднався з нашою людською природою і зробив нашу природу безсмертною. І ось батько Віри загинув, але він існує. Не тільки існує, але прийде час, що і діти його з ним з’єднаються, побачать його. Тому ми і співаємо “Радуйся, земле, Син Божий народився”. Народження Сина Божого має пряме відношення до кожного із нас…

Я вам дякую, що ви ці християнські віровчення вселяєте у свої серця і у свій розум. Коли наступлять якісь тяжкі моменти у житті, то ця віра у те, що Бог все перемагає і все робить для кращого буде надихати вас на добрі справи” – сказав Предстоятель Київського Патріархату.

Святійший Патріарх передав слова співчуття родині Володимира Гапоненка та подарував доньці загиблого Вірі книгу “Біблійні оповідання” та іконку святого Ангела-Охоронителя.

На завершення Предстоятель Київського Патріархату вручив колядникам різдвяні подарунки та закликав на них Боже благословення.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у неділю після Різдва Христового

12.01.2020
12 січня 2020 року, у неділю 30-ту після П’ятидесятниці, після Різдва Христового Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Напередодні, у суботу ввечері, Патріарх Філарет відслужив у соборі Всенічне бдіння. Його Святості співслужили єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Хмельницький і […]