Київська Патріархія допомагає реабілітації захисників України

З благословення та матеріальної підтримки Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета двадцять бійців АТО (ООС) з різних регіонів України пройдуть психологічну реабілітацію на Закарпатті.

Моральну підтримку та відпочинок захисникам України влаштовує громадська організація «Об’єднання бійців реформаторів» з м. Черкаси. Загальна кількість учасників курсу реабілітації складає двадцять п’ять чоловік, бо разом з воїнами у санаторії будуть перебувати четверо психологів та адміністратор групи. Святійший Патріарх Філарет благословив реабілітацію наших воїнів, які захищають Батьківщину від нашестя чужинців, а Київська Патріархія виділила на цей проект чотириста тисяч гривень, чим повністю його оплатила.

«Церква допомагала і буде підтримувати захисників України. Саме завдяки їхньому жертовному подвигу, який вони звершують, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, ми маємо свою незалежну державу. Ми повинні і надалі, в силу своїх можливостей, підтримувати наших героїв» – зазначив Патріарх Філарет.

Військовослужбовці будуть проходити психологічну реабілітацію у санаторії «Сонячне Закарпаття» в с. Поляна Свалявського району Закарпатської області. Програма розрахована на 14 днів. Учасники курсу реабілітації отримають психологічну допомогу від професійних психологів, будуть відвідувати фізично-оздоровчі та творчі заняття, їздити в паломництва та екскурсії, ходити в гори і просто гарно відпочивати у Карпатах.

Необхідність проведення реабілітаційних заходів щодо відновлення психологічного стану воїнів, які повернулися з місця ведення бойових дій обумовлено високою вірогідністю психотравматизації та погіршення їх психологічного стану. З метою підтримки та зниження вірогідності виникнення негативних наслідків перебування на війні і організовується такий захід.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Святійший Патріарх Філарет очолив читання акафісту святому священномученику Макарію

10.10.2019
10 жовтня 2019 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив читання акафісту святому священномученику Макарію, митрополиту Київському перед його нетлінними і чудотворними мощами у Володимирському кафедральному соборі м.Києва. Відзначимо, що кожного четверга о 17:00 годині у Володимирському соборі, де перебувають мощі святого, служиться вечірня з акафістом священномученику Макарію. […]