Національний хор України ім. Григорія Верьовки завітав до Патріарха Філарета

13 червня 2019 року Національний заслужений академічний український народний хор ім. Григорія Верьовки на чолі з генеральним директор та художнім керівником Зеновієм Корінцем завітав до Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Святійший Владика радо привітам славний хор у своїй резиденції. Звертаючись до колективу хору Патріарх зазначив:

«Ваш спів доходить до душі, не до розуму, а до душі. Чому Церква співає? Церква співає тому, що спів впливає більше ніж проповідь. Слово почув і забув, а спів доходить до серця. Навіть атеїсти ходять на концерти. Чому? Тому, що вони відпочивають коли приємний спів припадає на душу. Заслуга ваша перед Богом, за те, що ви душі людські робите добрішими. І вас шанує Україна і увесь світ де ви буваєте».

Чоловічий склад народного хору заспівав для Патріарха пісню «Дві Матері», про Матір Божу та про матір земну.

Також, прозвучав піснеспів «Богородице до тебе прибігаємо» у виконанні всього хору.

Спілкуючись з колективом хору, Патріарх наголосив, що до Божої Матері, як і до інших святих потрібно звертатися за допомогою, бо коли людина залишена всіма, вона в першу чергу звертається до Бога і до Божої Матері.

Також, Святійший Владика, розповів про події, які зараз відбуваються в Українській Православній Церкві, де зазначив:

«Нам треба єднатися. І не продаватися ні Москві ні грекам, а служити своєму народові».

Зі словами подяки та підтримки, звернувся до Патріарха генеральний директор та художній керівник Зеновій Корінець:

«Ми в свою чергу хочемо подякувати вам, за вашу увагу до нас, за духовні настанови, повчання. Бажаємо вам здоров’я, миру і єднання, щоб ми були єдині».

Патріарх Філарет відзначив Національний хор Патріаршою грамотою з відзнакою та вручив кожному Православний молитовник. Також, подякував хору, за те, що підтримують Українську Церкву і Українську Державу. І побажав, щоб своїм співом доносили справжню любов до людських сердець.

Завершилася зустріч «Многоліттям» у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Григорія Верьовки на чолі з генеральним директор та художнім керівником Зеновієм Корінцем.

Прес-центр Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Богослужіння у Троїцьку поминальну суботу

15.06.2019
Перед святкуванням Пресвятої Тройці у православних проходить батьківська поминальна субота, яка починається з вечора п’ятниці особливою поминальною службою, – парастасом. Парастас перекладається з грецької як клопотання. Поділитися дописом: