Парафія святого Філарета Милостивого, яка діє в приміщенні Патріархії, лишається в Київському Патріархаті

Оскільки, Православна Церква України не полишила своїх рейдерських злочинних дій по відношенню до незалежної від неї Української Православної Церкви Київського Патріархату та має намір захопити приміщення Київської Патріархії, хочемо поінформувати, що 10 жовтня 2019 року відбулися збори віруючих (парафіяльні збори) релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату парафії Філарета Милостивого Шевченківського району м. Києва.

На цих зборах одноголосно було прийнято рішення залишитися в юрисдикції Української Православної Церкви Київського Патріархату у прямому підпорядкуванні Патріарху Київському і всієї Руси-України. Парафія не планує переходити в юрисдикцію Православної Церкви України, чи якоїсь іншої конфесії. Це право громади та вірян гарантовано ст. 35 Конституції, ст. 18 Загальної декларації прав людини, ст. 18 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, ст. 9 Конвенції про захист прав та основоположних свобод, положеннями Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».

Про рішення парафіяльних зборів було офіційно поінформовано відповідні органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що парафія святого Філарета Милостивого діє з січня 1997 року (зареєстрована 13 червня 1997 р.) в приміщенні храму Патріаршої резиденції за адресою: м. Київ, вул. Пушкінська, 36. З того часу і по сьогодні там регулярно звершуються богослужіння.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

4.12.2019
4 грудня Православна Церква святкує подію Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до Єрусалимського храму. Поділитися дописом: