Патріарх Філарет освятив прапори для українських воїнів

17 січня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з українськими волонтерами Олегом Хрипуном та Олегом Ганжою.

Предстоятель Київського Патріархату освятив та благословив мотиваційні народні прапори, які попрямують на східні рубежі держави, щоби там піднімати бойових дух українських воїнів. За роки війни волонтери виготовили і передали велику кількість прапорів, шевронів та військових відзнак для частин Збройних сил України.

“Прапор – є ознака непереможності. Поки у військовій частині є прапор, доти вона існує та непереможна. Поки Україна має свій прапор – вона, як держава, існує. Ми бажаємо, щоб наш український прапор майорив над Україною завжди. І нехай ці прапори утверджують у вірі й любові, додають сили духа нашим воїнам, які захищають Батьківщину від ворога на Донбасі” – сказав Патріарх.

За жертовність і любов до України, яку проявляють волонтери практично вже шостий рік, скільки триває війна, Патріарх Філарет відзначив Олега Хрипуна і Олега Ганжу – орденами святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

Святійший владика привітав гостей з нагородою та, закликавши на них Боже благословення, побажав їм сил і надалі звершувати своє волонтерське служіння у допомозі війську. Нагороджені, на згадку, вручили Патріарху пам’ятний подарунок.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Патріарше богослужіння у навечір’я Богоявлення

18.01.2020
18 січня 2020 року, у Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір), Святійший Патріарх Філарет у Володимирському кафедральному соборі звершив уставні святкові богослужіння: Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого, вечірню та чин великого освячення води. Його Святості співслужили єпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, настоятель собору протоієрей Борис Табачек та клірики храму. Під час богослужіння […]