Патріарх Філарет освятив прапори для українських воїнів

17 січня 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з українськими волонтерами Олегом Хрипуном та Олегом Ганжою.

Предстоятель Київського Патріархату освятив та благословив мотиваційні народні прапори, які попрямують на східні рубежі держави, щоби там піднімати бойових дух українських воїнів. За роки війни волонтери виготовили і передали велику кількість прапорів, шевронів та військових відзнак для частин Збройних сил України.

“Прапор – є ознака непереможності. Поки у військовій частині є прапор, доти вона існує та непереможна. Поки Україна має свій прапор – вона, як держава, існує. Ми бажаємо, щоб наш український прапор майорив над Україною завжди. І нехай ці прапори утверджують у вірі й любові, додають сили духа нашим воїнам, які захищають Батьківщину від ворога на Донбасі” – сказав Патріарх.

За жертовність і любов до України, яку проявляють волонтери практично вже шостий рік, скільки триває війна, Патріарх Філарет відзначив Олега Хрипуна і Олега Ганжу – орденами святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

Святійший владика привітав гостей з нагородою та, закликавши на них Боже благословення, побажав їм сил і надалі звершувати своє волонтерське служіння у допомозі війську. Нагороджені, на згадку, вручили Патріарху пам’ятний подарунок.

 

 

Прес-служба Київської Патріархії

Наступна

Велика Агіасма

17.01.2020
Агіасма (з гр. мови – святиня; свята вода). Зазвичай Агіасма означає святу воду Великого освячення, тому часто вживається словосполучення “Велика Агіасма”. Рідше зустрінемо новий порівняно вираз “Мала Агіасма”, що означає воду Малого водосвяття. Велике освячення води, на свято Богоявлення бере свій початок з перших віків християнства, зокрема апостольських постанов. Чин […]