Патріарх Філарет привітав Президента України Володимира Зеленського з днем народження

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Президента України Володимира Зеленського з Днем народження. Сьогодні, 25 січня, Президент України Володимир Зеленський відзначає 42-й день народження. Предстоятель Київського Патріархату передав Президенту вітальну адресу, у якій побажав Володимиру Зеленському міцного здоров’я, Соломонової мудрості, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
ЗЕЛЕНСЬКОМУ В.О.

Вельмишановний Володимире Олександровичу!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, і від мене особисто, прийміть сердечні вітання з нагоди Дня народження!

З волі Божої та за вибором українського народу, в цей надзвичайно відповідальний момент історії, Ви покликані до високого служіння на посаді Президента України.

На Вас, як на главу Держави, лягає велика місія та відповідальність.

Ви бачите майбутнє України у сім’ї європейських народів, до яких вона історично належить, і з якими мала найтісніші стосунки ще від великокняжих часів Київської держави.

Ми пов’язуємо саме з Вашою діяльністю надії на те, що будуть забезпечені конституційні права на свободу совісті громадян України – віруючих Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Ми просимо Бога допомогти Вам зробити все для відновлення територіальної цілісності України, перемоги над зовнішнім агресором для утвердження миру, злагоди та процвітання у нашій країні.

З нагоди Вашого дня народження прийміть, вельмишановний Володимире Олександровичу, сердечні вітання і побажання міцного здоров’я, Соломонової мудрості, сил і натхнення у служінні Україні та нашому народу!

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою –

ФІЛАРЕТ,
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулося наречення архімандрита Никона (Шинкарюка) на єпископа Чернівецького і Буковинського

26.01.2020
25 січня 2020 року, напередодні неділі після Богоявлення, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Всенічне бдіння у Володимирському кафедральному соборі м. Києва. Поділитися дописом: