Патріарх Філарет привітав письменника і дипломата Юрія Щербака з 85-річчям з дня народження

12 жовтня Надзвичайний і повноважний посол України, письменник, доктор медичних наук Юрій Щербак відзначив 85-річчя від дня народження. Святійший Патріарх Філарет надіслав ювіляру вітальний адрес.

Надзвичайному і повноважному послу України,
письменнику, доктору медичних наук
Юрію Щербаку

Шановний Юрію Миколайовичу!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату, і від мене особисто, прийміть сердечні вітання з нагоди 85-річчя від Дня народження!

Україна знає Вас, як науковця, письменника, дипломата, борця за екологію.

Ви зробили великий внесок у справу українського державотворення та розбудови демократії.

Вам випала честь першим налагоджувати україно-американські відносини, як першому послу в Сполучених Штатах Америки. Мудрість і виваженість давала Вам змогу на високому рівні представляти наш народ за кордоном.

Численні читачі шанують Ваш талант проникливого письменника, драматурга. Ви розкриваєте складні проблеми людської душі, піднімаєте питання відповідальності людини за майбутнє суспільства та держави.

Пам’ятаю наші перші зустрічі під час страшної загальнолюдської біди – Чорнобильської катастрофи. Ви одним із перших поїхали в Чорнобиль, як лікар, і потім написали правдивий документальний роман про те, до чого призводить людська безвідповідальність.

У День народження від усього серця бажаю Вам, шановний Юрію Миколайовичу, міцного здоров’я, довгих років життя, натхнення в служінні Україні та Господньої допомоги у всіх добрих справах.

Закликаю на Вас Боже благословення.

З повагою,

Філарет,
Патріарх Київський і всієї Руси-України

 

Поділитися дописом:

Наступна

Щодо засідання у Шостому апеляційному адміністративному суді 16 жовтня 2019 р.

16.10.2019
Сьогодні, 16 жовтня 2019 року, в Шостому апеляційному адміністративному суді відбулося судове засідання, де мало б вирішуватись питання скасування заходів забезпечення позову у справі Київської Патріархії. Указаними заходами заборонено розпорядження майном релігійного центру Київського Патріархату, та ліквідаційні дії особи, що видає себе ліквідатором. Поділитися дописом: