Патріарх Філарет відвідав концерт відомої японської піаністки Інгрід Фудзіко Хемінг

5 вересня 2019 року, на запрошення Посла Японії в Україні пана Такаші Кураі, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України відвідав концерт відомої японської піаністки Інгрід Фудзіко Хемінг.

Виступ пані Фудзіко відбувся у приміщенні Посольства Японії в Україні.

Перед концертом відбулося тепле спілкування Патріарха з паном Послом та його дружиною, під час якого обговорювались різні питання, що становлять спільний інтерес.

Під час концерту, у віртуозному виконанні японської піаністки, звучали твори всесвітньо відомих композиторів: В.А. Моцарта, Ф.Шопена, Д.Д. Скарлатті, К.Дебюссі та Ф. Ліста.

Інгрід Фудзіко Хемінг народилася у Берліні у сім’ї шведського художника й архітектора та японської піаністки. Тому не дивно, що грі на фортепіано її навчали з дитинства. А вже в 10 років вона почала брати уроки у знаменитого педагога Леоніда Крейцера.

Вона закінчила Токійський університет мистецтв, брала участь і перемагала у різноманітних конкурсах у Японії, навчалася в Інституті музики у Берліні, потім у Відні під керівництвом Бадурі Вреда. Високо цінували її талант та підтримували такі відомі музиканти як Бруно Мадерна, Леонард Бернстайн, Шура Черкаський, Нікіта Магалофф. Однак під час одного з концертів у Відні через високу температуру вона втратила слух. Певний час жила і лікувалася у Стокгольмі, викладала музику в Німеччині.

У 1999 році про її життя і творчість був створений документальний фільм. Після його трансляції по японському телебаченню популярність Фудзіко Хемінг спалахнула з новою силою, і вона стала справжньою зіркою багатомільйонної країни. Її дебютний альбом «La Campanella» розійшовся величезним тиражем.

З того часу вона випустила понад 20 музичних дисків, чотири з яких стали «золотими». Фудзіко Хемінг була нагороджена престижною японською премією Gold Disc Awards у номінації «Класичний альбом року». І цю премію вона отримувала чотири рази – досі такий успіх не перевершений іншими музикантами.

Пані Фудзіко активно виступає з сольними концертами, співпрацює з багатьма оркестрами і музикантами з усіх куточків світу.

Прес-служба Київської Патріархії

Поділитися дописом:

Наступна

Відбулась зустріч Патріарха Філарета з головою Ощадбанку А. Г. Пишним

6.09.2019
21 серпня 2019 року за заявою голови, так званої ліквідаційної комісії, яка незаконно створена на Синоді ПЦУ, митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана (Яременко О. В), були заблоковані рахунки Київської Патріархії УПЦ КП відкриті в Ощадному банку України. З цього приводу Святійший Патріарх Філарет зустрівся з головою правління Ощадбанку Пишним Андрієм […]